Jak wybrać dobry materac dla singla?


Jak wybrać dobry materac dla singla? Bez kategorii

Każdy z nas potrzebuje odpowiedniej ilości jakościowego snu, aby zregenerować organizm po ciężkim dniu. Nawet jednoosobowy materac 80×190 cm jest w stanie zapewnić pełen komfort, jeśli właściwie podpiera kręgosłup na całej jego długości. W jaki sposób wybrać taki produkt i dopasować go idealnie do swoich potrzeb? Podpowiadamy.

Samodzielnie zaprojektowany materac 80×190

Dzisiaj producenci tacy jak Godre umożliwiają klientom samodzielny wybór poszczególnych parametrów materaca, aby spełniał ich wszystkie wymagania, a przede wszystkim pasował do sylwetki i masy ciała. W przypadku materaców 80×190 dla jednej osoby jest to zadanie stosunkowo proste, znacznie trudniej dopasowuje się materace małżeńskie.

Najważniejsze kwestie to twardość materaca i rodzaj jego wypełnienia, z którego twardość ta najczęściej wynika. Należy stosować się do zaleceń danego producenta, który powinien wskazać, która twardość odpowiednia jest dla jakiej osoby.

 

W ofercie znaleźć można materace:

 

·      H1 miękkie,

·      H2 średnio twarde,

·      H3 twarde,

·      H4 bardzo twarde.

 

Poza zaleceniami producenta, wybierając idealny materac 80×190, warto też pamiętać o swoich przyzwyczajeniach i preferencjach. Wygoda to bardzo subiektywna kwestia i każdy z nas postrzega ją nieco inaczej. Niektórzy po prostu bardzo lubią powierzchnie miękkie albo bardzo twarde.

 

Materace 80x190cm: https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Materac-80×190-cm-do-lozka-do-spania

Dostępne rozwiązania

W przypadku materaców 80×190 na rynku można znaleźć szereg ciekawych rozwiązań, które są nowoczesne i zapewniają maksimum komfortu. Dostępne są na przykład materace piankowe moletowane, wysokoelastyczne, termoplastyczne, materace kokosowe, lateksowe, bonellowe, kieszeniowe. Ciekawym rozwiązaniem są też materace 80×190 dwustronne o dwóch różnych stopniach twardości, które można co jakiś czas zmieniać.

 

Na stronach producentów, na przykład godre.pl można znaleźć szczegółowe wytyczne, w jaki sposób dopasować optymalnie materac do budowy swojego ciała. Zwykle produkt można zwrócić, jeżeli nie spełnia wszystkich wymagań użytkownika i nie jest w pełni wygodny.

undefined

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%


Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…