Patryk Vega ostro odpowiada Pawłowicz i publikuje fragment filmu!


Na początku września ujrzymy nowy film reżysera Patryka Vegi zatytułowany „Polityka”. W filmie pojawią się postacie inspirowane prawdziwymi politykami. Iwona Bielska (67 l.) wcieli się w bohaterkę, która do złudzenia przypomina Krystynę Pawłowicz (67 l.). Fragment filmu z jej udziałem pojawił się na profilu reżysera.

Wczoraj gruchnęła wiadomość, że Patryk Vega postanowił pokazać prawdziwe oblicze polskich polityków. Kręcony w tajemnicy film jest tak kontrowersyjny, że pojawiły się naciski, by data jego premiery została przesunięta. Może on bowiem wpłynąć na wyniki wyborów. Nieoficjalnie mówi się, że uderzy on w obóz rządzący. W charakterystyczny dla siebie sposób, skomentowała to na swoim Twitterze Krystyna Pawłowicz.

– Kolejny reżyser po panach Sekielskich, tym razem Patryk VEGA od „mocnych” filmów obyczajowych, za pośrednictwem Onetu już STRASZY, że tuż przed wyborami we wrześniu pokaże film=SWOJĄ „prawdę o politykach”.Byśmy widzieli na kogo głosować, a na kogo nie. Film ma „ustawić” wynik wyborów – napisała Pawłowicz.

Patryk Vega postanowił odpowiedzieć na wiadomość posłanki. Na swoim profilu zamieścił fragment filmu „Polityka” ukazujący przemówienie posłanki do złudzenia przypominającej właśnie Krystynę Pawłowicz.

– Pani Krysiu – w odpowiedzi na Pani wpis na Twitterze, przesyłam Pani serdeczne pozdrowienia wraz z fragmentem mojego filmu „Polityka” – słyszymy na nagraniu.

Po chwili widzimy scenę jak postać grana przez Iwonę Bielską przemawia na mównicy sejmowej, wykrzykując różnego rodzaju epitety w stronę opozycji. Podobieństwo do Pawłowicz jest uderzające!

W filmie zobaczymy również: Daniela Olbrychskiego (74 l.), Ewę Kasprzyk (62 l.), Antka Królikowskiego (30 l.) i Marcela Wiercichowskiego (45 l.).

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%


Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…