Mieszkanie w bloku i fotele masujące? To możliwe!


Mieszkanie w bloku i fotele masujące? To możliwe! Lifestyle

Niewielki metraż jest częstym problemem mieszkańców blokowisk. Niestety, mieszkania rzadko kiedy przekraczają powierzchnię 40-50 m2, co tworzy pewne ograniczenia. Czy to oznacza, że w takim miejscu nie można żyć komfortowo? Przy obecnej technologii, która umożliwia nam wspaniałe możliwości skonstruowanie funkcjonalnego, bezpiecznego i wygodnego azylu na niewielkiej powierzchni jest wyjątkowo proste. 

Idealnym przykładem może być inwestycja w fotele masujące. Kojarzą się one zazwyczaj z bardzo dużymi meblami, które nie pasują do klasycznych aranżacji. Otóż nic bardziej mylnego. Dzięki elektronice otrzymujemy nieskończenie wiele interesujących wariantów, które pozwolą na wstawienie foteli masujących do wszystkich niskometrażowych sypialni lub salonów. 

Fotele do masażu w salonie lub sypialni

Funkcjonalne meble kojarzą się zazwyczaj z dużymi konstrukcjami, które zajmują mnóstwo miejsca. Otóż taka świadomość jest pozostałością przeszłości, gdy technologia nie była jeszcze tak rozwinięta, jak obecnie. Miniaturyzacja elektroniki to standard, który możemy zauważyć w czasie użytkowania codziennych przedmiotów, np. komputerów lub telefonów. 

Renomowani producenci foteli z funkcją masażu nie pozostają dłużni i z każdym sezonem dostarczają potencjalnym klientom coraz więcej interesujących konstrukcji. Kiedyś było to wyposażenie posiadające zaledwie 1 podstawowy program, wiele elementów mechanicznych i bardzo duże rozmiary. Dziś wystarczy spojrzeć na model Massaggio Piccolo, by zauważyć ogromną różnicę. Jego wymiary wynoszą zaledwie 69 x 91 x 94 cm (szer. x wys. x dł.). Mimo to oferuje on 3 programy automatyczne, 3 techniki masażu, nowoczesny design, eleganckie wykończenie, głośniki i moduł bluetooth, dzięki któremu łączy się ze smartfonem. 

Nowoczesne kontra klasyczne wnętrza

Massaggio Piccolo to produkt przystosowany do wnętrz klasycznych, gdyż jego wykończenie zostało wykonane z czarnych elementów konstrukcji i skórzanego siedziska w kolorze brązowym. Nie trzeba być profesjonalnym aranżatorem wnętrz, by wiedzieć, że nowoczesność to bardzo jasne pomieszczenia, o chłodnym klimacie. Brąz jest jednak ciepły, więc zupełnie nie pasuje do takiego wystroju pomieszczeń. Co więc wybrać? Massaggio Bello został zaprojektowany w surowym stylu, łączącym ze sobą czarną tapicerkę i białe wykończenia. Dodatkowego charakteru dodaje mu duży i nowoczesny panel, znajdujący się na poziomie twarzy użytkownika. 

Massaggio Piccolo idealnie sprawdzi się w ciepłych sypialniach i salonach, gdzie panuje rodzinna atmosfera, do dyspozycji lokatorów jest kominek, a samo wnętrze posiada wiele drewnianych elementów. Massaggio Bello będzie perfekcyjną inwestycją do chłodnych salonów, w których króluje nowoczesność. Obydwa są jednak produktami wykonanymi z najwyższej jakości komponentów i materiałów, dzięki czemu zapewniają wieloletnią niezawodność, satysfakcję z użytkowania i maksymalny poziom rozluźnienia.

 


Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%


Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…