Friendzone co to właściwie jest?


„Wspaniały z Ciebie przyjaciel” – jeśli usłyszałeś to zdanie, od dziewczyny która Ci się podoba to z pewnością właśnie wpadłeś w tak zwany friendzone.

Friendzone definicja

Friendzone a właściwie friend zone z angielskiego strefa przyjacielska często używany slang w określeniu zachowania dziewczyny w stosunku do faceta. Strefa ta powstaje w momencie, kiedy jedna z osób najczęściej niestety jest to facet, zaczyna być zanadto zaangażowany w znajomość licząc na coś więcej, niestety bez odwzajemnienia. Jeśli znalazłeś się we friendzone to jest to mega trudna sytuacja, ale nie bez wyjścia.

Po czym poznać, że jesteś we friendzone?

1. „Jesteś dla mnie jak brat”

Friendzone co to właściwie jest? Podryw

2. Wydajesz kasę na dziewczynę i nie otrzymujesz nic w zamian.

Friendzone co to właściwie jest? Podryw

3. Wasz najbardziej intymny dotyk to poklepanie po ramieniu.

Friendzone co to właściwie jest? Podryw

4. Oglądacie film do końca.

Friendzone co to właściwie jest? Podryw

5. Na spotkanie przychodzi z kumpelą.

Friendzone co to właściwie jest? Podryw

6. Pocieszałeś ją po zerwaniu.

Friendzone co to właściwie jest? Podryw

Friendzone jak wyjść?

Jak uciec z friendzone na to pytanie próbuje odpowiedzieć sobie bardzo wielu facetów. Nie ma jednej skutecznej metody, a często jest to wręcz niemożliwością. Pierwszym krokiem jest z pewnością wycofanie się na pewien czas i diagnoza naszej aktualnej sytuacji i co doprowadziło do tego, że znaleźliśmy się we wspomnianej strefie. Poniżej kilka porad, które zwiększą nasze szanse na wyjście z friendzone:

1. Popracuj nad sobą!

Być może wpadłeś do friendzone z tego powodu, że nie jesteś dla dziewczyny na tyle atrakcyjny. Jest to o tyle dobra sytuacja, że pewnie dobrze się wam rozmawia i spędza ze sobą czas. Zapisz się na siłownię, kup dobre ciuchy, wybierz się do dobrego fryzjera. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak ważna jest to kwestia dla dziewczyn. Dzięki temu staniesz się bardziej atrakcyjny dla swojej „przyjaciółki” dzięki czemu będziesz mógł przejść do kolejnych kroków.

2. Przestań być tym miłym chłopakiem!

Kobiety lubią stanowczych, odważnych, zdecydowanych facetów. Pogadaj z nią szczerze o tym co czujesz. Często lepiej zerwać kontakt z taką osobą, niż czuć się w jej obecności niekomfortowo lub licząc w nieskończoność na coś więcej. Największym problemem jest kiedy potrzeby przyjaciółki stają się ważniejsze od Twoich własnych!

3. Nie tylko oferuj!

Cały czas latasz za nią, pomagasz, jesteś na każde skinienie jej paluszka… Stary, olej to. Skoro ona może Cię tak wykorzystywać to albo musisz zerwać ten kontakt albo niech ona także pomoże Ci w czymś.

4. Związek a przyjaźń

Musisz dowiedzieć się o jakim partnerze marzy dziewczyna i w możliwie naturalny sposób starać się przybliżyć do tego ideału. Skoro cały czas gadacie to pewnie wiesz na jakich facetów leci.

5. Dotknij ją głupcze!

Jedną z rzeczy które odróżnia przyjaźń od związku jest dotyk. Należy zachować ostrożność ale jeśli chcesz wyjść z friendzone musisz zacząć działać, zacznij od małych gestów stopniowo wykonując kolejne kroki jeśli dostaniesz takie pozwolenie, oczywiście jak to z kobietami sam musisz się tego domyśleć ale od dotyku niedaleko do pocałunku.

6. Unikaj spotkań w grupie!

Spotykaj się tylko sam na sam. Spotkania w grupie tylko sprawią, że wasza przyjaźń będzie coraz to mocniejsza.

7. Daj jej to do zrozumienia!

Możesz dać jej do zrozumienia, że liczysz na coś więcej poprzez pytania: „Czy sądzisz, że jest możliwe przekształcenia się dobrego przyjaciela w czyjegoś chłopaka?”
„Co powinien zrobić facet, jeśli wpadł w strefę przyjaźni, a chciałby być dla kobiety kimś ważniejszym?”. Jeśli masz na tyle odwagi możesz zapytać także wprost, jeśli odpowiedź będzie odmowna a zależy Ci na byciu w związku to koleś droga jest tylko jedna. Olej ją!

Nadal myślisz, że przyjaźń damsko męska jest możliwa?

A na koniec porada:

Bądź facetem a nie kolejną przyjaciółką z pe*isem.

Friendzone co to właściwie jest? Podryw

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%


Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…